הכשרה והשמה

לימוד נהיגה ברכב כבד

במדינת ישראל, חסרים היום כ – 4,500 נהגי משאיות.

הידעת כי שכרם של נהגי הסמיטריילרים הוא למעלה מכפול מהשכר הממוצע במשק? הנטו שלהם נע בין 10,000 ₪ ל- 12,000 ₪. כמו כן, במסגרת הסכם קיבוצי, הם נהנים מתנאים סוציאליים משופרים, כגון: פנסיית חובה, אובדן כושר עבודה, תוספת מקצועית, יותר ימי חופשה ועוד.

במידה ושרתת במסגרת שירותך הצבאי כנהג רכב כבד, אנו ממליצים לך להמשיך במסלול זה שיבטיח לך אופק תעסוקתי עם ביטחון כלכלי ואפילו אופק אקדמאי.

אנו במועצת המובילים פועלים להכנסת מקצוע נהג הרכב הכבד למקצועות המועדפים המקנים מענק מיוחד לחיילים משוחררים שמשתלבים בהם.

בנוסף, אנו פועלים לכך שמשרד התחבורה יבחן את האופציה לקיצור קורסי ההכשרה לנהגי רכב כבד מבלי שהדבר יפגע חס וחלילה במקצועיות.

גם אם אין לך ניסיון מקצועי, אבל אתה חובב נהיגה שמחפש מקצוע מאתגר ומספק שיאפשר לך להשתלב בעבודה חשובה שתורמת לצמיחה הכלכלית במשק ולעיתים אף לביטחונה של מדינת ישראל, במסגרתה תוביל סחורות ברחבי כבישי המדינה, אנו ממליצים לך לבחון את האפשרות להשתלב במקצוע זה.

לקבלת מידע על לימודי נהיגה ברכב משא כבד בדרגה C מאתר משרד התחבורה, לחץ כאן.

קליטת נהגים

מועצת המובילים והתאחדות בעלי מפעלי הובלה מקבלת פניות של נהגי רכב כבד אשר מחפשים עבודה ומסייעת להם להיקלט בחברות ההובלה המובילות בכל חלקי הארץ.

תינתן עדיפות לבעלי ניסיון בדרגת רישיון E פלוס C.

אנו מבטיחים לנהגים עבודה מקצועית ומאתגרת, עם ביטחון כלכלי ואופק מקצועי.

לשליחת בקשה וקורות חיים, לחץ כאן